Hakkımızda

Yurtdışı eğitim kararları kişilerin hayatlarını şekillendiren önemli tercihlerden biridir. Geleceğinizin bağlı olduğu bu süreçte, bu alanda uzmanlaşmış, profesyonel akademik danışmanlardan destek almanız çok önemlidir. ELT Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, hem Türkiye’de hem de Avusturya’da ihtiyaç duyacağınız tüm konularda, uluslararası standartlarda danışmanlık ve destek hizmeti sunmaktadır.

2000 yılından beri, binlerce başarı öyküsü
Binlerce öğrenci, değişik yurtdışı programları için ELT Yurtdışı Eğitim‘in kalite ve güvencesinde danışmanlık desteği almayı tercih etti ve binlerce başarı öyküsü oluştu. Yılların deneyimine sahip olan ELT Yurtdışı Eğitim ile Avusturya ‘da Üniversite sürecini sorunsuz yaşayacak, en isabetli kararı verecek ve siz de başarılı bir kariye sahip olacaksınız.

ELT bir UED üyesidir.
ELT Yurtdışı Eğitim, Türkiye’nin önde gelen, prestijli ve güvenilir akademik danışmanlık kuruluşlarının üyeliğe kabul edildiği UED (Uluslararası Eğitim Danışmanları Derneği) üyesidir.

Türkiye genelinde hizmet
ELT, Türkiye’nin birçok bölgesinde bulunan şubeleri ile ulusal çapta hizmet veren bir kuruluştur. ELT’nin İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Sakarya‘da şubeleri bulunmaktadır. Tüm ELT şubelerinden aynı standart ve kalitede hizmet alabilirsiniz.

Güley yüzlü ve prensipli bir danışmanlık hizmeti
ELT danışmanları her bir öğrenciyi yeni bir proje olarak değerlendirmektedir. Öğrencilerin tüm özellikleri, yetenekleri, yeterlilikleri ve tercihleri göz önünde bulundurularak, onlar için en uygun seçenekler belirlenmekte ve ELT ofislerinde öğrencilere en doğru yönlendirmeler yapılmaktadır. Öğrencilerin bir üniversiteye yerleşmesi kadar, yerleştikleri üniversite ve bölümü başarıyla tamamlayabilmeleri ve başarılı bireyler olarak hayata atılabilmeleri ELT’nin en öncelikli hedefidir.

Avusturya’da üniversite eğitimi konusunda bizimle görüşmeden karar vermeyiniz.